زمان: ۱۲/شهریور – ساعت ۹:۳۰

محل برگزاری

  • تهران، خیابان شریعتی، سه راه طالقانی، جنب مبل پایتخت، پلاک ۳۰۶، طبقه ۲، واحد ۴ ، پدیده کار و تامین قانون گستر

آیا نیاز به مشاوره و توضیحات بیشتری دارید؟

دوره عملی و نیمه خصوصی صفرتاصد ساخت کسب و کار اینترنتی در یک نگاه:

مخاطب: کسانی که می خواهند در کمتر از ۳ ماه یک کسب و کار اینترنتی موفق راه اندازی کنند.
ارائه دهندگان: عماد گوگانی نویسنده کتاب انفجار با دست خالی , علی کشاورز مشاور ارشد بازاریابی اینترنتی
زمان: ۱۰ هفته کلاس + ۳ دورهمی کاملاً عملی | پنجشنبه  ها ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۸:۳۰
مکان:تهران؛ سعادت آباد
قیمت: ۲٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان بابت ۱۰+۳ جلسه کلاس عملی و نیمه خصوصی متفاوت آموزشی، جزوه‌, فایل صوتی و پذیرایی
ظرفیت: محدود
شماره تماس: ۰۹۱۲۲۴۹۵۷۰۱ -۰۲۱۶۶۵۷۴۴۷۶

 

آیا می خواهید ایده خود را تبدیل به یک کسب و کار کنید؟

در این دوره ۱۳ هفته ای، گام به گام در کنار شما یک کسب و کار اینترنتی موفق را راه اندازی و بهره برداری خواهیم کرد. طراحی و خلق مدل تجاری، راه اندازی یک وب سایت حرفه ایی، سئو و افزایش رتبه تضمینی، ترفند های حیاتی موبایل مارکتینگ و ساخت اپلیکیشن، طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی، بازاریابی و فروش اینترنتی، ایمیل مار کتینگ و …. برخی از سرفصل های این دوره می باشد. بدون شک مهمترین تمایز این دوره عملیاتی بودن آن است یعنی شما به جای فراگیری مطالب صرفا تئوری در طول دوره عینا موارد را با همراهی استاتید دوره بر روی کسب و کار خود اجرا خواهید کرد و نهایتا در پایان دوره یک کسب و کار اینترنتی موفق خواهید داشت.

سرفصل های دوره

Development
Design
Marketing

آشنایی با اساتید

وحید حاجی زاده: نویسنده و مولف کتاب قانون کار است که به عنوان مشاور ارشد حوزه روابط کار شرکتها و سازمانها بیش از ۱۰ سال فعالیت مشاوره ای در حوزه های قانون کار، امور قراردادها، منابع انسانی، و مسئولیتهای حقوقی مدیران در کسب و کارهای گوناگون داشته است . سخنرانی در ده ها همایش ، سمینار و کنفرانس از رزومه های بارز وحیدحاجی زاده میباشد .

مهدی میررفیع: نویسنده و مولف کتاب قانون کار است که به عنوان مشاور ارشد حوزه روابط کار شرکتها و سازمانها بیش از ۱۰ سال فعالیت مشاوره ای در حوزه های قانون کار، امور قراردادها، منابع انسانی، و مسئولیتهای حقوقی مدیران در کسب و کارهای گوناگون داشته است . سخنرانی در ده ها همایش ، سمینار و کنفرانس از رزومه های بارز وحیدحاجی زاده میباشد .

اطلاعات بیشتر

تعریف کسب و کار اینترنتی؟

کسب و کار اینترنتی به کسب و کاری گفته می شود که به صورت الکترونیکی و از طریق شبکه ی اینترنت انجام می پذیرد. در این نوع از کسب و کارها، شرکاء، فروشندگان و مشتریان با استفاده از فناوری وب با یکدیگر در ارتباط هستند. ارتباط طرفین با یکدیگر در این نوع از کسب و کار بسیار ساده و در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته امکان پذیر است.
بسیاری از افراد، کسب و کار اینترنتی (E-Business) را با تجارت الکترونیکی (E-Commerce) اشتباه می گیرند در حالی که این دو مبحث با یکدیگر فرق دارند. به عبارتی کسب و کار اینترنتی به مجموعه فعالیت های مربوط به کسب و کار از جمله مباحث بازاریابی، مالی، خرید و فروش، ارتباط با مشتریان، خدمات پس از فروش، همکاری با سرمایه گذاران و… که از طریق شبکه اینترنت انجام می گیرد، گفته می شود در حالی که تجارت الکترونیکی تنها شامل موضوعات مربوط به خرید و فروش از طریق اینترنت است و خود زیر مجموعه ای از کسب و کار اینترنتی می باشد.

ظرفیت محدود

همین الان صندلی خود را رزرو کنید

Developed by Emadg | vahidhajizadeh.com 2016