گفتگو با مریم دربندی

سرکار خانم مریم دربندی به عنوان یکی از مدیران موفق سالن زیبایی و همچنین میکاپ آرتیست فعال در گفتگوی زنده با وحید حاجی زاده مشاوره ارشد سالن های زیبایی در سراسر کشور موارد زیر را مطرح نمودند:

۱-   تعطیلی سالن های زیبایی آنهم به اجبار به دلیل بیماری کرونا یک اتفاق خاص و نادری بود که باعث شد مدیران سالنهای زیبایی شرایط جدیدی را تجربه کنند.

۲- موافق تعدیل نیروی سالن های زیبایی در چنین شرایط بحرانی نیستم ، خود من نیز کلیه پرسنل را حفظ کردم و همه بچه ها مجدد مشغول به کار خواهند شد.

۳- کلیه عروس خانم هایی که کنسلی برنامه را داشته اند پیشنهاد داده ایم که اگر حتی در ماه رمضان هم مراسم داشته باشند به دلیل شرایط موجود و درک آن ها تخفیف های ویژه ای را به ایشان در نظر گرفته ایم.

۴-  پویا بودن سالن های زیبایی در شرایط بحرانی که بقیه افراد توقف کرده اند ، یکی از از عوامل مهم برای موفقیت است نباید اینگونه محدودیت ها باعث شود که از ارتباط برقرار کردن با مخاطبین غفلت شد.

۵- فعالیت در بستر مجازی و استراتژی های موثر در شبکه های اجتماعی امسال خیلی مهم شد و روز به روز دارای حساسیت بیشتری می شود الزاماً باید فعالیت در این بستر را بیشتر و بیشتر کنیم

مطالب مرتبط

وحید حاجی زاده

وحید حاجی زاده نویسنده و مولف کتاب قانون کار است که به عنوان مشاور ارشد حوزه روابط کار شرکتها و سازمانها بیش از 10 سال فعالیت مشاوره ای در حوزه های قانون کار، امور قراردادها، منابع انسانی، و مسئولیتهای حقوقی مدیران در کسب و کارهای گوناگون داشته است . سخنرانی در ده ها همایش ، سمینار و کنفرانس از رزومه های بارز وحیدحاجی زاده میباشد .